Elektrikář - elektromechanik

STG trade, s.r.o. Moravskoslezský kraj, Bruntál
Plný úvazek

23000 — 28000 Kč

Detail pracovní pozice

místo výkonu práce : Město Albrechtice, B. Němcové 29

Náplň práce:
Výroba a dílenská montáž elektroinstalace obytných kontejnerů a buněk.
Elektroinstalační práce v rozsahu domovních staveb realizovaná v mobilních buňkách. Instalace kabelových rozvodů, montáž zásuvek, vypínačů, osvětlení, zapojování malých domácích rozvaděčů, elektrické připojení bojlerů atd. Nutná dobrá znalost funkce základních instalačních prvků, jako jsou jističe, proudové chrániče a jejich zapojení. Práce je vykonávaná ve vytápěné průmyslové hale.

Jednosměnný provoz, 6:00 - 14:30 hodin
Pracovní smlouva na dobu určitou jeden rok se zákonnou zkušební dobou, s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Požadujeme:
Odborné vzdělání SOU v oboru elektro nebo SŠ technického směru
Dovednosti v profesi elektrikář, činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Znalosti v oblasti instalace datových rozvodů výhodou.
Řidičský průkaz, řízení osobních automobilů - skupina B
3 roky praxe v oboru, samostatná práce
Manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost

Informace o výrobním programu naleznete na internetových stránkách: http://www.stgtrade.cz

Zájemci obdrží bližší informace přímo ve výrobním závodě ve Městě Albrechticích nebo telefonicky na čísle 554 611 685 nebo 554 613 686. Životopis s kvalifikačními předpoklady (s vyznačením vzdělání a praxe) a telefonickým kontaktem je možné zasílat na e-mail: info@stgtrade.cz

Z: 18.1.2021

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: STG trade, s.r.o.
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Bruntál
  • Plat: od 23000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.3.2021