Obchodní zástupce / manažer

Zuzana Tomanová Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

30000 — 60000 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Komenského č.p. 1024, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
VÝŠE MZDY: od 30 000 Kč do 60 000 Kč po zapracování + flexibilní složka
NÁPLŇ PRÁCE:
Jsme stabilní firma na trhu, která pracuje s financemi a hledáme aktivní nadšence, kteří budou řešit portfolia klientů naší společnosti a pečovat o ně. Dále se po zaučení budou aktivně podílet na rozšiřování našeho týmu.
POŽADUJEME:
- dobré komunikační dovednosti
- bezúhonnost
- ŘP skupiny B
NABÍZÍME: práci ve společnosti se silným kapitálem, schůzky zajištěné naším callcentrem, propracovaný školící systém, nadprůměrné ohodnocení, velký potenciál kariérního růstu díky rychlému rozvoji společnosti, zázemí centrální kanceláře nebo možnost home office
KONTAKT: v případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na email kpprace@seznam.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Zuzana Tomanová
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 20.3.2021