Oblastní manažer

Bohemia Marten Plus s.r.o. ,
Plný úvazek

25000 — 30000 Kč

Způsob prvního kontaktu zájemce e-mailem nebo telefonicky v PO - PÁ od 9:00 - 15:00 hodin.

Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Požadujeme:

řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC,
čistý RT, časovou flexibilitu
odolnost vůči stresu
věk nad 18 let
skvělé organizační schopnosti - okamžitá reakce na řešení situace
rozhodnost, odpovědnost a samostatnost
praxe v security výhodou, certifikát strážného, pokud nemáte zajistíme

Náplň práce:
zajištění ostrahy prodejny
školení zaměstanců
plánování směn
odpovědnost za svěřenou oblast v Jihomoravském a Zlínském kraji jedná se o obchodní řetězc Lidl
řízení a kontrola podřízených
komunikace s klientem
komunikace a reporting vedení společnosti

Nabízíme :

flexibilní pracovní doba
k dispozici služební vozidlo, notebook, telefon
práci v silné a stabilní společnosti
odměny a bonusy za plnění cílů
odpovídající platové ohodnocení
jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního
poměru, možnost práce i na DPP, nástup ihned

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.
Kontakt tel. 722 364 328 Po - Pá od 9.00 - 15. 00 hod., na mail: j.buzkova@bohemiaplus.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Bohemia Marten Plus s.r.o.
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: ,
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.3.2021