TECHNOLOG, VÝVOJÁŘ

HARLINGEN s.r.o. Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

30000 — 40000 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Dvořákova č.p. 328, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP BŘEZEN/DUBEN 2021
NÁPLŇ PRÁCE:
1. Vývoj a inovace technologie výrobních procesů a výrobků
- sleduje technické a technologické trendy v oboru
- navrhuje technologie nových výrobků s ohledem na jejich vyrobitelnost, kvalitu, výrobní náklady, prodejnost a technickou úroveň konkurenčních výrobků
- provádí analýzy dostupných technologií
- zpracovává technickou dokumentaci k vyvíjeným technologiím a výrobkům
- podílí se na výrobě vzorků a provádí měření jejich parametrů a jejich vyhodnocení
- podílí se na uvedení nových výrobků do sériové výroby
2. Technologie výroby existujících výrobků a procesů
- navrhuje technická vylepšení technologie stávajících výrobků s ohledem na jejich kvalitu, výrobní náklady, prodejnost a technickou úroveň konkurenčních výrobků
- kontroluje technologie dle funkčnosti a navrhuje řešení technologických problémů
- navrhuje modernizace a úpravy technologií
- spolupracuje na návrzích přípravků
3. Technická dokumentace
- připravuje či se podílí na přípravě kompletní technické dokumentace pro vývoj, výrobu, nabídková řízení atd.
4. Testování, měření
- u přidělených projektů a úkolů provádí testování a měření příslušných parametrů
- seznamuje se s požadavky norem pro dané technologie a výrobky
5. Kvalita:
- podílí se na rozvoji společnosti v oblasti kvality
- spolupracuje s manažerem kvality při vyřizování reklamací a návrzích opatření
- provádí částečnou vstupní kontrolu materiálu
POŽADUJEME:
SŠ v oboru elektro, praxe min. 3 roky, elektro školení - vyhláška 50, znalost Microsoft Office, znalost CAD vítána, částečná znalost AJ/NJ vítána, technické myšlení, čtení výkresů, kreativita, schopnost komunikovat, samostatnost, flexibilita, schopnost pracovat v týmu, ochota dále se vzdělávat, řidičský průkaz skupiny B
NABÍZÍME:
- odměna za splnění 100% docházky v měsíci
- dotované stravování na pracovišti
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Kršňáková Lucie Bc., tel.: 774 354 333, e-mail: krsnakova@harlingen.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: HARLINGEN s.r.o.
  • Termin: 1.3.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.3.2021