Tiskaři/Obsluha polygrafického stroje

ZEBRA, s.r.o. Středočeský kraj, Kolín
Plný úvazek

27000 — 35000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt:
Linhartová Adéla Mgr., tel.: 321 976 730, Po - Pá 6 - 14 hod,
osobně: Po - Pá 6 -14 hod.

Náplň práce:
Samostatná obsluha flexotiskového stroje (manipulace se vstupním materiálem, tisk, zakládání tiskových forem, práce s tiskovými barvami, seřizování tiskového stroje)
Zaznamenávání pracovního procesu
Pravidelná údržba stroje.

Požadavky:
Ochotu pracovat v třísměnném provozu
Technická a manuální zručnost - velký důraz na přesnost
Barvocit
Samostatnost a přemýšlivost
Základní znalost PC
Bezúhonnost.

Zaměstnaneké výhody:
Zaměstnání ve stabilní české výrobní společnosti a moderním pracovním prostředí
Zajímavé finanční ohodnocení dle vašich schopností a pracovních výsledků
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Příspěvek na stravné včetně zabezpečení dovozu obědů
Měsíční odměny za výkon a kvalitu
Prémie 2x za rok za dobře odvedenou práci
Nástup možný ihned.

Pracovní doba:
6:00 - 14:00 hod / 14:00 - 22:00 hod / 22:00 - 6:00 hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ZEBRA, s.r.o.
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Kolín
  • Plat: od 27000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.3.2021