Administrativní pracovník/pracovnice

BAZENSERVIS, s.r.o. Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
Plný úvazek

20000 Kč

Kontakt zasláním životopisu na e-mail prodej@bazenservis.cz.
Požadujeme:
- minimálně SŠ, vhodné i pro absolventy
- znalost práce na PC /MS Word, Excel, Internet/
- ŘP sk. "B"
- spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, komunikativní dovednosti
- přesnost, schopnost učit se novým věcem, příjemné vystupování
- znalost AJ - výhodou.
Náplň práce:
- evidence a administrativa spojená s chodem kanceláře, komunikace se zákazníky.
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- nástup možný ihned.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BAZENSERVIS, s.r.o.
  • Termin: 25.1.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 28.2.2021