Balič

METAL TRADE COMAX, a.s. Středočeský kraj, Kladno
Plný úvazek

22000 Kč

Detail pracovní pozice

Požadujeme:
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost.
Schopnost pracovat v kolektivu spolupracovníků.
Dobrý zdravotní stav.
Svědomitost, aktivní a samostatný přístup k práci.

Náplň práce:
Konečné balení svitků.

Nabízíme:
Perspektivní práci v moderních závodech naší velké úspěšné společnosti.
Nástupní mzdu od 22000 Kč.
Náborový příspěvek, 5 týdnů dovolené, 13. plat, prémie.
Roční příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6000 Kč.
Výhodný telefonní tarif i pro Vaši rodinu.
Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku.
Věrnostní odměnu za odpracovaná léta.
Finanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu.
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení).
Chutnou domácí kuchyni.
Sportovní permanentku.
Firemní společenské akce.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: METAL TRADE COMAX, a.s.
  • Termin: 25.1.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Kladno
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.3.2021