vedoucí vychovatel/ka

Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, základní škola a střední škola, Střílky, Zámecká 107 Zlínský kraj, Kroměříž
Plný úvazek

40961 — 50731 Kč

Detail pracovní pozice

pracoviště Střílky
- Náplň práce: Stanovování diagnostických a výchovných postupů při výkonu ústavní, ochranné nebo preventivně výchovné péče nebo při náročné výchovné práci s adolescenty, spojených s řešením problémů osob v krizových a mezních životních situacích ve spolupráci s odborníky z jiných odvětví.
- Požadavky na vzdělání: VŠ, splněné vzdělání dle § 16 odst. 2 zákona č. 563/2004 Sb., zákona o pedagogických pracovnících, v platném znění
- Další požadavky: 5 let zkušeností s vedením kolektivu; vedoucí vychovatel povede kolektiv cca 30 zaměstnanců, psychická způsobilost (dle zákona č.109/2002 Sb.), zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, dobrá znalost práce na PC (MS Word, Excel),
výborné komunikační dovednosti, týmová práce, kreativita, asertivita, samostatnost, nekonfliktnost, flexibilita, psychická odolnost vzhledem k práci s dětmi (věk 15-18 let) s uloženou ochrannou nebo nařízenou ústavní výchovou
- Pracovní doba : rozvržení dle plánu služeb vychovatele (krátký, dlouhý týden): PO, ST, PÁ: 7:00 - 15:30 hod., ÚT, ČT: 12:00 - 20:30 hod.
- Benefity. zvláštní + osobní příplatek, příspěvky z FKSP (stravování + další), 8 týdnů dovolené, 12 dnů samostudia
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů posílejte na e-mail: mrvova@vustrilky.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

  • Zaměstnavatel: Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, základní škola a střední škola, Střílky, Zámecká 107
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Kroměříž
  • Plat: od 40961 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.8.2021