POMOCNÍK / POMOCNICE V KUCHYNI

Narmina Shpatenkova Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Dohoda o provedení práceDohoda o pracovní činnosti

100 Kč

- DPP/DPČ, nástup možný ihned, pracovní doba po - pá, 10:00 - 14:00
- Náplň práce: výdej obědů+ úklid
- Požadujeme: potravinářský průkaz
- Vhodné pro důchodce a osoby na MD
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky , kontaktní osoba: Špatenková Narmina, tel.: 775 036 976

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Narmina Shpatenkova
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 100 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 17.2.2021