Helpdesk IT Specialista

MANN + HUMMEL Service s.r.o. Jihomoravský kraj, Brno-město
Plný úvazek

32000 Kč

Detail pracovní pozice

Kontakt e-mailem rudolf.chudoba@mann-hummel.com

NÁPLŇ PRÁCE:
Monitorování příchozích pořadavků převážně v německém jazyce a jejich následné řešení
Řešení IT problémů přijatých přes telefonní linku
Zapsání požadavku nebo problému do ticketovacího systému ServiceNow
Řešení a zpracování potíží s IT systémy za použití vlastních zkušeností nebo interní znalostní báze.
Předávání požadavků na vyšší stupně podpory, získání všech důležitých informací od uživatelů, stručný překlad původního pořadavku do anglického jazyka
Aktivní a profesionální komunikace s uživateli.

POŽADAVKY:
Znalost německého jazyka na úrovni C1 a anglického jazyka na úrovni B2.
Další cizí jazyk výhodou
Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
Zkušenosti s ticketovacími nástroji výhodou
Znalost základních ITIL procesů výhodou
Skvělé komunikační dovednosti a vřelý přístup k uživatelům
Analytické schopnosti a selský rozum
Zájem o IT a vzdělávání se v nových dovednostech

- 6 týdnů dovolené
- 1 mzda navíc každý rok
- 1 100,- čistého každý měsíc na volnočasové aktivity
- 3 500,- ročně na šalinkartu
- Možnost částečně práce z domu + flexibilní pracovní doba
- Relaxační místnost
- Podpora penzijního připojištění

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MANN + HUMMEL Service s.r.o.
  • Termin: 1.3.2021
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-město
  • Plat: od 32000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.3.2021