Optický inženýr / servisní technik objektivů / optik

Biofilms rental, s.r.o. Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
Plný úvazek

35000 Kč

MÍSTO VÝKONU : Petrská č.p. 1158/18, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM : MARTIN KLIMPAR, e-mail: martin@biofilms.cz

Náplň práce: Kontrola, servis a opravy filmových a fotografických objektivů

Požadavky: praxe v oboru minimálně 1 rok - zkušenost s optickými kolimátory a optickou lavicí,
angličtina na komunikativní úrovni (především porozumění textu), výhodou je zkušenost s výrobou mechanických dílů

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Biofilms rental, s.r.o.
  • Termin: 15.12.2020
  • Místo: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.3.2021