Pomocná síla - uklízeč/ka Domov Přístav (Domov se zvláštním režimem)

Armáda spásy v České republice, z.s. Olomoucký kraj, Šumperk
Dohoda o provedení práce

100 Kč

Pracovní náplň: Zajištění úklidu a udržování čistoty celého zařízení, aby bylo v zařízení čisto, uklizeno. Zajištění hygienických standardů všech prostor. Úklid osobních prostor našich uživatelů i kanceláří pracovníků. Podílení se na zkvalitnění života potřebných.
Pracovní doba po- pá 6.00 - 14.00. Nabízíme smysluplnou a zajímavou práci v příjemném kolektivu a zázemí mezinárodní křesťanské organizace; zaměstnanecké benefity; podporu týmu. Dovolená navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, aj. Kontakt: telefonicky.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Armáda spásy v České republice, z.s.
  • Termin: 15.1.2021
  • Místo: Olomoucký kraj, Šumperk
  • Plat: od 100 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.3.2021