Technolog/technoložka pro strojírenskou výrobu

DAVON s.r.o. Olomoucký kraj, Olomouc
Plný úvazek

30000 Kč

Pracoviště: Šumperská č.p. 1353, Uničov. Datum nástupu: ihned.
Náplň práce:
- zpracování optimálních technologických postupů, zpracování protokolů
- spolupráce s výrobou při realizaci zakázek, zavádění nových výrobních celků a oprav
- příprava a údržba technologické dokumentace
- kalkulace výroby (normovaní operací), technologických celků a zařízení
- kontrola správnosti zpracování rozpočtu
- komunikace s dodavateli a zákazníky
Požadujeme:
- SŠ vzdělání - strojírenské vzdělání výhodou
- znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD), znalost IS K2 výhodou
- praxi v oblasti technologie min. 3 roky (svařování ocelových konstrukcí nebo jejich montáž)
- znalost svářecích metod (TIG, MIG, MAG)
- samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost při řešení úkolů, technické myšlení
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti s možností profesního růstu
- možnost pružné pracovní doby a home office
- zajímavé benefity např. příspěvek na stravování, příspěvek na dopravné, mobilní telefon, notebook
- moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
Mzda: nástupní mzda od 30.000,- Kč (dle kvalifikace)
Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte POUZE na výše uvedenou e-mailovou adresu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: DAVON s.r.o.
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Olomoucký kraj, Olomouc
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.3.2021