HLAVNÍ ÚČETNÍ

AGSTAV TŘEBÍČ a.s. Kraj Vysočina, Třebíč
Plný úvazek

28000 — 34000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt e-mailem: kariera@betoni.cz
Požadujeme: minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, zájem o účetnictví a daně a ochotu se neustále vzdělávat v oboru, výhodou zkušenosti s programem POHODA nebo ABRA

náplň práce: samostatné vedení účetní agendy, účtování a kontrola faktur, příprava roční účetní závěrky, odpovědnost za správně sestavené přiznání k DPH a související dokumentace, komunikace s daňovým poradcem a s institucemi státní správy, zpracování výkazů práce a mezd

Zaměstnanecké výhody: možnost přizpůsobit si začátek a konec pracovní doby, možnost příležitostné práce z domu, program zaměstnaneckých benefitů (penzijní spoření, stravenkový paušál, podpora péče o zdraví, příspěvek na sportovní a relaxační aktivity, odměna za odpracované roky, sleva na výrobky společnosti, firemní akce

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: AGSTAV TŘEBÍČ a.s.
  • Termin: 16.1.2021
  • Místo: Kraj Vysočina, Třebíč
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.1.2021