PRACOVNÍK / PRACOVNICE OSOBNÍHO A MZDOVÉHO ODDĚLENÍ (ZÁSTUPCE VEDOUCÍ OMO)

Univerzita Hradec Králové Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

30000 — 40000 Kč

- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup 1.3.2021
- Požadujeme: ukončené VŠ vzdělání magisterského stupně, obor ekonomika a management výhodou, praxe v oblasti personalistiky, řízení lidských zdrojů a pracovního práva, znalost anglického jazyka, zkušenosti s vedením kolektivu, manažerské dovednosti, velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office a zejména MS Excel), trestní a společenská bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), znalost prostředí veřejné vysoké školy a vícezdrojového financování výhodou, znalost pracovně-právní legislativy, znalost mzdového účetnictví výhodou
- Jakou hledáme osobnost?Takovou, která nás přesvědčí následujícími vlastnostmi:
Systémové myšlení, analytické schopnosti, Osobnost podporující přátelské a motivační pracovní prostředí. Zkušenost s vedením motivačních a náborových rozhovorů, Samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup
- Náplň práce: Vedení osobního a mzdového oddělení UHK, komplexní koordinace a systematizace odměňování v rámci vnitřního mzdového předpisu UHK, rozpočtování mzdových nákladů a jejich průběžná kontrola, příprava zdrojů financování mezd pro jejich účtování, organizace a řízení spolupráce mezi personalistikou a mzdovým účetnictvím, zpracování statistik, analýz a výkazů pro MŠMT, ČSÚ, ÚP a další, metodická podpora a konzultační činnost v oblasti dodržování pracovněprávních předpisů, rozvoj personálního systému, přidělování práv uživatelům a jejich podpora, rozvoj benefitního programu a jeho propagace, zajišťování a organizace výběrových řízení neakademických zaměstnanců, příprava organizačních změn na UHK a příprava pracovně-právních podkladů, spolupráce na tvorbě a aktualizaci interních předpisů školy, spolupráce s interním auditem, spolupráce s dalšími odděleními rektorátu UHK při řešení rozvojových projektů
- Nabízíme: Pracovní prostředí stabilního zaměstnavatele v HK, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, 6 týdnů dovolené, pracovní úvazek 1,0, podpora v osobním a odborném růstu - možnost dalšího vzdělávání, pravidelná setkávání a výměna zkušeností s vedoucími personalisty univerzit, nástupní mzda dle dosavadní praxe a vnitřního mzdového předpisu, služební telefon, příspěvek na stravování, zajištěné závodní stravování a stravenky
parkování v docházkové vzdálenosti od místa pracoviště, další benefity - viz benefitní program UHK, předpokládaný nástup: březen 2021
- Motivační dopis s přiloženým podrobným profesním životopisem zasílejte e-mailem na adresu: petra.holoubkova@uhk.cz nejpozději do 25.1.2021. Výběrové řízení formou osobního pohovoru proběhne na přelomu měsíců leden/únor 2021.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Univerzita Hradec Králové
  • Termin: 1.3.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 25.1.2021