Dispečer pro PCO - OZP

Bohemia Marten Plus s.r.o. Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazek

120 — 120 Kč

Místo výkonu práce: PCO / Pult centrální ostrahy / Listopadová 295/32, Ostrava - Kunčičky
1. kontakt e-mailem, telefonicky v Po - Pá 8:00-17:00 hod.

Požadujeme:
- Věk nad 18 let, trestní bezúhonnost
- Schopnost rychlého rozhodování
- Odolnost vůči stresu
- Spolehlivost, zodpovědnost

Pracovní náplň:
- Uživatelské znalosti na PC ( Excel, Word, Outlook, Gemail )
- Komunikace s klientem, komunikace s PČR
- Zpracování administrativy související s výkonem pracovní pozice
- Zpracování alarmů na pultu centrální ostrahy dle nastavených postupů
- Vyslání výjezdového týmu dle požadavků
- Dispečer PCO nerealizuje samotné výjezdy
- Nepřetržitý provoz, denní a noční směny - střídání na směnnost
- Pracovní doba - 4.00 hod. - 16.00 hod. nebo 16.00 hod. - 4.00 hod.
- Pracovní směny : 2x denní, 2x noční a 4 dny volno

Nabízíme :
- Zázemí ve stabilní společnosti v příjemném kolektivu
- HPP na dobu určitou s možností prodloužení HPP
- Záloha na mzdu

Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Bohemia Marten Plus s.r.o.
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 120 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 18.3.2021