Mediální konzultant

ZAK TV s.r.o. Plzeňský kraj, Plzeň-město
Plný úvazek

20000 Kč

Detail pracovní pozice

ŽIVOTOPIS zasílejte na e-mail: frantisek.tomasek@zaktv.cz
Hledáme obchodníka tělem i duší, který bude realizovat reklamní kampaně v lokalitách:
" Plzeň - město
" Plzeňský kraj
" Karlovarský kraj
Co vás čeká:
" Jednání s novými i stávajícími klienty
" Budování a rozšiřování Vašeho klientského portfolia
" Ohodnocení aktivního a svědomitého přístupu
" Příprava konkrétních řešení reklamních kampaní v komerční i nekomerční rovině pro nové i stávající klienty
" V našem týmu komunikujeme zákazníkovu obchodní vizi skrze televizní a online platformy
Bez čeho se neobejdete:
" Umění sebeprezentace
" Jasná a přímá komunikace
" Aktivní přístup
" Tah na branku
" Vítězná mentalita
" Organizace svého času pro maximální efekt
" Řidičské oprávnění B
Výhodou je:
" Zkušenost z pozice obchodního zástupce
" Z předchozích pozic kontakty na firmy a zajímavé obchodní partnery z region
" Praxe v oblasti médii, reklamy a marketingu
Co nabízíme:
" Nadprůměrné ohodnocení, které závisí pouze na Vaší aktivitě a tahu na branku
" Práce v zavedené a rozšířené společnosti s historií
" Firemní kultura - firma střední velikosti
" Po zapracování služební automobil i pro soukromé účely
" 3 dny sick days
" Rychlé procesní řízení, schvalovací proces je na úrovní onsite konzultace s ředitelem
" Osobnostní rozvoj na úrovni obchodního jednání a rozšíření Vašich obchodních kontaktů

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ZAK TV s.r.o.
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Plzeňský kraj, Plzeň-město
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 15.4.2021