Servisní pracovník

Koncept FAST s. r.o. Karlovarský kraj, Karlovy Vary
Plný úvazek

23000 — 25000 Kč

Detail pracovní pozice

Kontakt: Dušková Jitka Bc., e-mail: duskova@konceptfast.cz
Do našeho týmu hledáme servisního pracovníka.
Náplň práce:
montáž a servis měřidel.
Požadujeme:
minimální vzdělání vyučen bez maturity, výpis z rejstříku trestů, ,manuální zručnost a pečlivost, zodpovědný přístup, loajálnost a flexibilnost, řidičské oprávnění skupiny B.
Výhodou je vyučení v oboru topenář, instalatér nebo mechanik měřící a regulační techniky.
Místo výkon práce : ČR.
Nástup: ihned nebo dle dohody.
Nabízíme:
podpora ze strany kolegů - rádi vás naučíme vše potřebné, možnost zaměstnání na dobu neurčitou, stabilní zázemí společnosti, přátelský kolektiv.
Prosíme o zaslání životopisu na e-mailovou adresu: duskova@konceptfast.cz
stabilní zázemí společnosti.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Koncept FAST s. r.o.
  • Termin: 18.1.2021
  • Místo: Karlovarský kraj, Karlovy Vary
  • Plat: od 23000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 28.2.2021