POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA, CUKRÁŘ/KA, PEKAŘ/KA (POUZE PRO OZP)

Alena Sršňová Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazekZkrácený úvazek

10000 — 18000 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Vinárna U Mostu, Nekoř č.p. 29, 561 63 Nekoř
NÁPLŇ PRÁCE:
- pomoc při výrobě hotových jídel, knedlíků, pečiva, moučníků a salátů
- respektování pokynů vedoucího kuchaře
Zkrácený úvazek 20 hodin/týden nebo plný úvazek 40 hodin/týden - dle domluvy
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně
Sršňová Alena, tel.: 731 558 807, e-mail: zarecka.alena@email.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Alena Sršňová
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 10000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 16.3.2021