KONSTRUKTÉR

KOVONA a.s. ,
Plný úvazek

33000 — 35000 Kč

Náplň práce: Vytváření a správa výkresové dokumentace a programů pro CNC vysekávací stroje. Spolupracuje při výrobě a vývoji nových produktů. Navrhuje opatření ke zlepšení jakosti výrobků, ke snížení spotřeby materiálu, ke zvýšení funkčnosti a zjednodušení obsluhy výrobků.

Požadujeme: Střední průmyslovou školu nebo vysokou školu strojního zaměření, znalost tvorby výkresové dokumentace v 3D CAD softwaru, znalost Solid Edge výhodou. Široké spektrum úloh k řešení, rozmanité portfolio produktů. Tvůrčí prostředí, možnost se prosadit, vhodné i pro absolventy.

Nabízíme: Stabilní zázemí ryze české, více jak 100-leté společnosti, bez vlivu automotive. Závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní a životní pojištění, příspěvky na dovolenou, tábory dětí, flexipassy apod.

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7.00 do 15.00 hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KOVONA a.s.
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: ,
  • Plat: od 33000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.3.2021