Pracovník/ce v sociálních službách - Domov sv. Anežky

Charita Olomouc Olomoucký kraj, Olomouc
Zkrácený úvazek

25000 — 26000 Kč

Pracoviště: nám. Sadové č.p. 152/39, Svatý Kopeček - Olomouc.
Zaměstnání na dobu určitou: 1 rok.
Posláním Domova sv. Anežky je podpora a pomoc osobám, které se ocitly bez přístřeší a jejichž zdravotní stav vyžaduje péči druhé osoby. V domově působí dvě registrované sociální služby - azylový dům pro osoby se sníženou soběstačností a pečovatelská služba poskytovaná přímo v objektu. Služba umožňuje nemocným lidem bez zázemí důstojně žít a naplňovat své životní potřeby a současně se snaží v co nejvyšší možné míře udržet stávající schopnosti klientů a dále je rozvíjet.
Náplň práce:
a) Směrem ke klientům
- Základní monitoring zdravotního stavu cílové skupiny - lidé bez domova
- Poradenství v oblasti zdraví
- Doprovody k lékaři, na specializovaná vyšetření, na úřady, aj.
- Asistence při základní rehabilitaci
- Osobní asistence nesoběstačným klientům (hygiena, podávání stravy apod.)
- Řešení krizových situací
b) Provozní oblasti
- Řádné vykazování práce
- Spolupráce se sociálními pracovníky a plnění provozních úkolů
- Spolupodílení se na zajištění provozu služby (odpad, praní prádla aj.)
Požadavky organizace
- Řidičský průkaz sk. B - zkušený řidič
- Praxe ve zdravotnictví min. 1,5 roku
Kontakt je možný POUZE emailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Charita Olomouc
  • Termin: 1.3.2021
  • Místo: Olomoucký kraj, Olomouc
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.3.2021