kontrolor/ka výroby

KOS WIRE EUROPE s.r.o. Ústecký kraj, Litoměřice
Plný úvazekZkrácený úvazek

24000 — 24500 Kč

Detail pracovní pozice

Hledáme kolegu do týmu výroby
Popis pracovní pozice:
o kontrola chodu výroby nerezového drátu dle plánu
o vedení a hodnocení strojních operátorů a podpora produktivity
o příprava podkladů a reportů pro manažera výroby
o inventury
Očekáváme od Vás:
o flexibilitu, spolehlivost a chuť učit se nové věci
o Anglický jazyk na komunikativní úrovni
o vzdělání technického směru výhodnou, nikoliv podmínkou!
o pozice je vhodná také pro absolventy
Nabízíme:
o zaměstnání v nadnárodní společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru
o přátelské a férové pracovní prostředí
o zaměstnanecké benefity - dovolená nad rámec zákoníku práce, sick days, stravování zcela zdarma, příspěvek na zdravý životní styl
Způsob kontaktování zaměstnvatele:e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • Termin: 18.1.2021
  • Místo: Ústecký kraj, Litoměřice
  • Plat: od 24000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.3.2021