OBCHODNÍK S NJ

TEDOM a.s. Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

30000 — 35000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a jejich akvizice.
- Vypracovávání nabídek pro zákazníky.
- Kontrola průběhu přidělených obchodních zakázek.
- Péče o stávající klientelu.
- Monitoring a reporting požadavků trhu a stav konkurence.
- Účast na veletrzích, výstavách, konferencích a dalších propagačních akcích, které přispívají k zvýšení prodeje a zlepšení image firmy.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru.
- Praxi v obchodní pozici (ideálně se strojírenským produktem).
- Orientaci v technické dokumentaci.
- Aktivní znalost NJ, AJ výhodou.
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office).
- Řidičský průkaz sk. B.
- Kreativitu, časovou flexibilitu, výborné komunikační dovednosti.
- Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost.
- Ochotu cestovat.

Nabízíme:
- Perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě.
- Možnost seberealizace - odborný a profesní růst.
- Motivující finanční ohodnocení.
- Možnost uplatnění cizího jazyka.
- Příspěvek na stravování, podnikové stravování.
- Vzdělávací kurzy
- Firemní benefity (stravenky, vzdělávání)
- Možnost firemního vozidla pro soukromé použití.

Kontakt e-mailem: zamestnani.jablonec@tedom.com, telefonicky: +420 483 363 325 všední den od 10:00 - 14:00 hodin.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TEDOM a.s.
  • Termin: 14.1.2021
  • Místo: Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.3.2021