Dělníci ve výrobě stavební chemie

STACHEMA CZ s.r.o. Středočeský kraj, Kolín
Plný úvazek

24000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt:
Zvoník Pavel, tel.: 606 313 911, všední dny 8 - 15:30 hod,
e-mail: zvonik@stachema.cz.

Hledáme zaměstnance do výroby stavební chemie.

Pracovní náplň:
Míchání přípravků stavební chemie v IBC kontejnerech, případně větších nádržích, stáčení výrobků do menších obalů, nakládka zboží na nákladní automobily pomocí VZV.

Požadavky:
Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, fyzická zdatnost.
Čistý trestní rejstřík.
Oprávnění na VZV (možnost získat po nástupu do zaměstnání).

Pracovní doba:
7 - 15:30 hod.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na stravování 55Kč/den, 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění 100Kč/měsíc.
Po zkušební době k základnímu platu odměny dle objemu výroby.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: STACHEMA CZ s.r.o.
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Kolín
  • Plat: od 24000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 14.3.2021