referent odboru hospodářského a bytového

Město Vimperk Jihočeský kraj, Prachatice
Plný úvazek

19730 Kč

Předpokládaný nástup: květen 2021, na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou
Místo výkonu práce: - Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6, 385 17 Vimperk
pracoviště: Městský úřad Vimperk, nám. Svobody 8, 385 01 Vimperk - správní obvod města Vimperk
Platová třída: 9
Náplň práce:
- agenda pohřebnictví - evidence hrobů, válečných hrobů, pronájem hrobových míst, kontrola správy a údržby hřbitova a urnového háje ve Vimperku
- evidence nemovitého majetku města, inventarizace
- zveřejňování dokumentů na úředních a informačních deskách MěÚ Vimperk, elektronická úřední deska
- povolování a zpoplatňování zařízení pro reklamu na nemovitostech města
- vedení pokladny odboru a vybírání poplatků vyplývající z činnosti odboru, vedení spisové služby, archivace
- agenda dle zákona č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách
Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka:
Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem.
Za bezúhonnou podle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, se nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena pro trestný čin spáchaný úmyslně, nebo pro trestný čin spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem veřejné správy, pokud se podle zákona na tuto osobu nehledí, jako by nebyla odsouzena.
Zájemce podá písemnou přihlášku. Přihláška zájemce musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno, příjmení a titul uchazeče,
- datum a místo narození uchazeče,
- státní příslušnost uchazeče,
- místo trvalého pobytu uchazeče,
- číslo občanského průkazu uchazeče,
- datum a podpis uchazeče,
- telefonní, popř. e-mailové spojení.
K přihlášce se připojí tyto doklady:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech,
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, možno získat na MěÚ Vimperk ihned výstupem Czech POINTU (tel.: 380 070 348),
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Další požadavky:
Středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, VOŠ nebo VŠ; práce na PC (Internet, MS Office, spisová služba); rychlá orientace v pracovní problematice; schopnost samostatné práce; schopnost asertivního jednání s lidmi; časová flexibilita; ochota se dále vzdělávat; řidičské oprávnění skupiny B, znalost cizích jazyků výhodou.
Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nebo osobně doručte nejpozději do 19.02.2021
do 14.00 hod., na adresu: Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6, 385 17 Vimperk. Uzavřenou obálku označte heslem: "NEOTVÍRAT, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - ODBOR HB".

Podrobnější informace podá: Ing. Martin Kalous - vedoucí odboru hospodářského a bytového
- tel.: 388 402 257, mob.: 724 176 542

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Město Vimperk
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Jihočeský kraj, Prachatice
  • Plat: od 19730 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.2.2021