balič/ka dárkového zboží

SMERO, spol. s r.o. Jihomoravský kraj, Hodonín
Zkrácený úvazek

8000 Kč

Pracoviště: Velkomoravská 3910/83a, 695 01 Hodonín. Pro naši pobočku v Hodoníně přijmeme šikovnou kolegyni nebo kolegu na zkrácený 4 hodinový úvazek pondělí až pátek. Vaší prací bude balení dárkových ošatek a balíčků pro distribuci zákazníkům.
Nástup je možný ihned. Práce je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP.
Co budete dělat: jednoduchou manuální práci. Přebírat a kompletovat zboží do dárkových ošatek a balíčků.Zatavovat připravené dárkové balíčky do fólie na balícím stroji. Hotové balíčky balit do firemních krabic pro expedici.
Co nabízíme za dobře odvedenou práci:
SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci.
Mzdu dostanete na účet vždy včas. Za poloviční 4 hodinový úvazek je mzda od 8 000,- Kč v hrubém. Stravenky.Výborný kolektiv.Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží atd.
Jaký je náš ideální pracovník: Je stejně ochotný jako ostatní SMERáci. Vůbec nevadí, když jste OZZ/OZP.
Pokud máte o tuto pozici zájem, nebo víte o někom kdo by se na tuto pozici hodil napište kontaktní osobě. Lenka Prokešová e-mail prokesova.l@smero.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SMERO, spol. s r.o.
  • Termin: 1.3.2021
  • Místo: Jihomoravský kraj, Hodonín
  • Plat: od 8000 Kč
  • Počet volných míst: 4
  • Datum ukončení: 12.3.2021