Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

NEO CRAFTS s. r. o. Zlínský kraj, Kroměříž
Plný úvazek

23000 — 27000 Kč

Detail pracovní pozice

PRACOVIŠTĚ Pravčice - výrobní areál Wiegel Pravčice
- krátkodobé zaměstnání
- Náplň práce: navěšování materiálu určeného k pozinkování, vstupní kontrola materiálu, svěšování materiálu po pozinkování, čištění, třídění, balení materiálu, výstupní kontrola materiálu
- Požadavky: základní vzdělání, vhodné i pro absolventy, manuální zručnost, technické myšlení, pečlivost, zodpovědnost, zdravotní stav k výkonu práce
- PD Po-Pá 9:00-17:00 hod.
- kontakt osobně na pracovišti je možný pouze každý čtvrtek v čase 9:00 - 14:00 hod. (v rámci situace kolem COVID 19, je nutný kontakt předem telefonicky Po-Pá (9:00 - 16:00 hod.), nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: personal@neocrafts.cz
Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NEO CRAFTS s. r. o.
  • Termin: 10.2.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Kroměříž
  • Plat: od 23000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 11.5.2021