PROGRAMÁTOR

TEDOM a.s. Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

30000 — 35000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
Tvorba a optimalizace technologického postupu obrábění na základě výkresové dokumentace
Tvorba CAD modelů dle dokumentace
Tvorba NC programů v CAM software
Spolupráce s výrobou a kontrolou kvality
Analýza slabých míst výroby a navrhování nových řešení zlepšení procesu výroby

Požadujeme:
SŠ vzdělání
Min. 5 let zkušeností s obsluhou CNC strojů
AJ nebo NJ výhodou
Řidičský průkaz

Nabízíme:
perspektivu v úspěšné, dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodní působností
práce na plný úvazek
nástup možný ihned/dle dohody
odborný růst
odpovídající finanční ohodnocení
podnikové stravování, příspěvek na stravování
zaměstnanecké tarify s možností levného volání a využití datových tarifů
zvýhodněné bankovní služby
další firemní benefity

Zaměstnanecké výhody: stravenky od nástupu, finanční příspěvek při narození dítěte, jazykové kurzy, zaměstnanecký program O2 Family, zvýhodněné bankovní produkty, výhodné nákupy elektroniky.

Kontakt e-mailem zamestnani.jablonec@tedom.com, telefonicky všední den od 10:00 - 13:00 hodin 483 363 325.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TEDOM a.s.
  • Termin: 13.1.2021
  • Místo: Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 15.3.2021