Administrátor/ka projektů

Eurotech Třešť s.r.o. Kraj Vysočina, Jihlava
Plný úvazek

30000 — 34000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
o zajišťování a organizace řízení nových projektů
o vytváření a zpracovávání časových plánů projektů
o zajišťování požadované dokumentace
o zpracování a aktualizace projektů na základě změnových požadavků

Požadujeme:
o SŠ vzdělání technického směru
o zkušenost s řízením projektů (PFMEA, CP, APQP)
o AJ na úrovni B2
o dobré komunikační vlastnost

První kontakt e-mailem nebo telefonicky, Po - Pá, 7 - 15 hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Eurotech Třešť s.r.o.
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Kraj Vysočina, Jihlava
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 13.3.2021