referent/ka stavebního řádu

Město Třeboň Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec
Plný úvazek

21260 — 31240 Kč

Detail pracovní pozice

Platová třída: 10 (po zapracování osobní příplatek)
Náplň práce: komplexní výkon agendy stavebního úřadu
Požadovaný obor vzdělání: stavební nebo příbuzný obor
Znalosti oboru: znalost stavebního zákona a správního řádu (znalost problematiky územního plánování výhodou), znalost práce s běžnými počítačovými programy. ZOZ na úseku stavebního řádu výhodou.
Další znalosti, dovednosti a předpoklady: výborná znalost českého jazyka, vysoká úroveň písemného projevu, výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatnost, zodpovědnost, ochota dále se vzdělávat, řidičský průkaz skupiny B, praxe výhodou.
Podrobnosti přihlášky do výběrového řízení zájemci naleznou na www.mesto-trebon.cz, sekce Volná místa. Přihlášku je nutno doručit nejpozději do 25.01.2021 do 12:00 hodin.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 3 dny prorodinného volna, stravenky, mobilní telefon

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Město Třeboň
  • Termin: 12.1.2021
  • Místo: Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec
  • Plat: od 21260 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 25.1.2021