OZP/TZP

Chráněná dílna ToZařídíme s.r.o. Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
Zkrácený úvazek

8400 — 16000 Kč

MÍSTO VÝKONU : Pod višňovkou č.p. 1662/25, Krč, 140 00 Praha 4
KONTAKT : Ing. Iva Gallová, tel.: 723 086 823 (9-15h), e-mail: vyroba@tozaridime.cz
První kontakt pouze telefonem nebo e-mailem s přiloženým životopisem.
Místo pohovoru pouze po telefonické na telefonu 723 086 823.

Pracovní náplň: ruční kompletace drobného zboží, reklamních produktů, dílů do aut.
Jedná se o práci převážně v sedě.
Pracovní doba: možnost úpravy pracovní doby dle domluvy.
Práce na HPP.
Požadujeme: ochotu pracovat, manuální zručnost, přesnost, zodpovědnost.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Chráněná dílna ToZařídíme s.r.o.
  • Termin: 11.1.2021
  • Místo: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
  • Plat: od 8400 Kč
  • Počet volných míst: 5
  • Datum ukončení: 30.12.2021