PRACOVNÍK/CE OSTRAHY

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. Moravskoslezský kraj, Opava
Plný úvazekDohoda o provedení práce

18000 — 22000 Kč

KO: Bilíková Božena, tel.: 737 087 145, e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz

Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku,dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.
Požadujeme: dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,věk od 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe výhodou, není však podmínkou.
Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.
Nabízíme zízkání certifikátu strážného, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned, odměny za záchyty.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, jeden rok s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhodné také pro osoby OZZ.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Opava
  • Plat: od 18000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 13.3.2021