POMOCNÍK / POMOCNICE U OBSLUHY CNC OHRAŇOVACÍHO LISU

SV metal spol. s r.o. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

100 Kč

- Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned, jedná se o třísměnný provoz
- Náplň práce: příprava polotovarů a nástrojů, pomoc s díly při manipulaci a ohybu
- Požadavky: orientace v technické dokumentaci a strojírenských výkresech výhodou, znalost práce na PC, samostatnost, přesnost a důslednost, ochota učit se, zájem o získávání nových znalostí a dovedností, zkušenosti se zakázkovou výrobou a CNC stroji výhodou
- Nabízíme: práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se české firmě, prostor pro seberealizaci
- V případě zájmů posílejte životopisy na jobs@svmetal.cz i s názvem pozice.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SV metal spol. s r.o.
  • Termin: 18.1.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 100 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 10.2.2021