Seřizovač/ka

OTSUKA BRANO s.r.o. Olomoucký kraj, Olomouc
Plný úvazek

109 — 122 Kč

Pracoviště: Železniční č.p. 570/6, Olomouc. Nástup možný ihned.
Japonsko-česká společnost Otsuka Brano s.r.o. vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl se sídlem v Olomouci hledá kolegu/kolegyni na pracovní pozici Seřizovač.
Náplň práce:
- Příprava a seřízení montážních linek, bodovek a sv. robotů.
- Jednoduché opravy montážní linek, bodovek a sv. robotů, včetně výměny náhradních dílů.
- Provádí destrukční zkoušky svařovaných dílů.
- Kontrola svařování (rozbrusy).
- Provádí měřící a kontrolní činnost na svařovaných dílech včetně uvolnění do výroby.
- Provádí montáž svařovacích přípravků a elektrod.
- Zaškolení obsluhy svař. robotů, bodovek a montážních linek.
Požadujeme:
- Vyučen(a) ve strojírenském oboru
- Samostatnost, spolehlivost, ochota ke spolupráci
- Základy měření a orientace v technické dokumentaci
- Praxe v automotive výhodou
Nabízíme:
- Práce na 2, případně i 3 směny
- Mzda 109-122 Kč/hod.
- Měsíční bonusy ve výši až 20 % (docházka, plnění úkolů atd.)
- Jednorázový bonus 5000,- Kč po úspěšném absolvování zkušební doby
- Pět týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Dotované stravování na pracovišti, Multi Pass CARD

Životopisy zasílejte POUZE na adresu martina.cartelli@otsukabrano.com

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: OTSUKA BRANO s.r.o.
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Olomoucký kraj, Olomouc
  • Plat: od 109 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 12.3.2021