Předáci - středisko chleba

SEMAG spol. s r.o. Moravskoslezský kraj, Karviná
Plný úvazek

23000 — 30000 Kč

Do stabilního týmu přijmeme zodpovědného kolegu/kolegyni na pozici předáka střediska chleba se zájmem o dlouhodobou spolupráci. Uchazeče, jenž nehledá výmluvy, ale každá překážka je pro něj výzvou.

Náplň práce:
-volné místo předáka směny
-účastní se výrobního procesu (základní znalosti mísení těsta, vyvádění vlastního kvasu, zpracování a pečení chleba)
-plánovaní harmonogramu a organizace výroby
-plánovaní směn a organizace práce podřízených
-odpovědnost za kvalitu a kvantitu hotových výrobků
-provádění vstupních a periodických školení zaměstnanců na BOZP a PO
-kontrola funkčnosti stojů a hlášení zjištěných závady
-ranní + odpolední směny + práce o víkendech
-zkušenosti a praxe při výrobě pečiva podmínkou

Požadujeme:
-střední odborné vzdělání potravinářského směru
-vyučen v oboru pekař
-praxe na obdobné pozici min. 3 roky
-řídící a organizační dovednosti
-výborná komunikace
-zkušenosti s vedením kolektivu
-dobrou znalost práce na PC
-řidičský průkaz skup. B
-výbornou pracovní morálku a spolehlivost
-ochotu učit se novým věcem
-zdravotní průkaz pro práci s potravinami
-výborný zdravotní stav
-pouze pro vážné zájemce

Nabízíme:
-hlavní pracovní poměr
-dlouhodobý pracovní vztah
-po zaučení možnost finančního růstu

Způsob kontaktu: telefonicky nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SEMAG spol. s r.o.
  • Termin: 12.1.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Karviná
  • Plat: od 23000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 15.2.2021