Vedoucí referátu stavebního

Vězeňská služba České republiky Pardubický kraj, Pardubice
Dohoda o pracovní činnosti

200 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu Pardubice.
Práce na DPČ - 20 hodin týdně.
Předpoklady k přijetí:
- Znalost práce na PC
- Pečlivost, svědomitost, odpovědnost, rozhodnost
- Organizační schopnosti
- Schopnost řídit práci kolektivu zaměstnanců
- Střední odborné vzdělání v oboru stavebnictví
- Praxe v oboru stavebnictví a práce v programu AutoCAD výhodou
Náplň práce:
- Zajišťování přípravy investičních akcí, projektové přípravy včetně vedení dokumentace
- Výběr a koordinace dodavatelů
- Přípravy veřejných zakázek a smluvních vztahů
- Zajišťování údržby objektů včetně plánování oprav
- Řízení menšího kolektivu různých profesí stavebnictví
Místo vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (po-pá, 07:00 - 15:00)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Vězeňská služba České republiky
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Pardubice
  • Plat: od 200 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 5.3.2021