Senior Technik

ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o. Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
Plný úvazek

30000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní náplň:
Zajištění a realizace celého procesu kompletace příchozích objednávek z ERP systému zejména pro výrobu cylindrických vložek značky Mul-T-Lock, fyzické zajištění kompletního výrobního procesu od naskladňování výrobků, kompletaci až po přípravu k expedici. Role předpokládá seniorní znalosti a dovednosti v oblasti kompletace a tvorby systémů generálního klíče s přesahem do administrativy reklamačních procesů uvnitř oddělení.
Detailněji k náplni práce:
- vyřizování objednávek, přicházejících od zákaznického servisu
- vyřizování reklamací a součinnost s jejich administrativou
- naskladňování zboží
- expedice zboží na denní bázi
- zadávání dopravy zboží do zákaznického systému přepravce
Požadujeme:
- technické myšlení a zručnost
- preciznost, technická dovednost, znalost práce v MS Office, samostatnost a organizovanost
Pracovní doba od 7 do 15,30. Nástup možný okamžitě.
Zaměstnanecké výhody: týdnů dovolené; stravenky; bonus 10% ze základní mzdy;

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 10.3.2021