MZDOVÝ/MZDOVÁ ÚČETNÍ

JASPA s.r.o. Moravskoslezský kraj, Opava
Plný úvazek

28000 — 32000 Kč

KO: Bravencová Zuzana. Životopis s motivačním dopisem zašlete na e-mail: dispecer@jaspa.cz
Vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor.

Požadujeme:
dobrou znalost zákoníku práce a aktuální legislativy, dobrá znalost práce na PC (MS Office), znalost programu Solitea-Vema, Money, znalost programu TARGET (M-PRO) výhodou, délka praxe v oboru min. 3 roky, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, komunikační a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, loajalita vůči organizaci.

Náplň práce:
zpracování kompletní mzdové agendy, výpočet a evidence dávek nemocenského pojištění, zpracování exekucí a insolvencí, příspěvky na osoby zdravotně znevýhodněné dle § 78, zpracování ročního zúčtování záloh na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti, příprava podkladů pro ÚP, komunikace s orgány státní správy, plnění ohlašovací povinnosti na příslušné úřady (OSSZ, zdravotní pojišťovny, finanční úřad, atd.), administrativa spojená s agendou personálního oddělení (příprava smluv, docházky, nástupy a výstupy zaměstnanců).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: JASPA s.r.o.
  • Termin: 6.1.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Opava
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 10.3.2021