vedoucí divize

OKO 69, s.r.o. Ústecký kraj, Litoměřice
Plný úvazek

20500 — 28500 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- práce na PC - základní znalost programů Excel, Word
- kontrola výkonu činností strážní služby
- zabezpečení převzetí nových objektů ostrahy
- kontrola organizace školení strážných a jejich účast na školení
- porady na vedení společnosti
- přímá pomoc při vyplňování výkazů práce
- pracovní činnost z hlavní části v terénu na přidělených objektech ostrahy
- zabezpečení pracovních a školících podmínek pro zaměstnance na přidělených střediscích

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání
- spolehlivost a flexibilitu
- certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou
- praxe v oboru bezpečnostních služeb výhodou
- vhodné i pro OZP, OZZ
- výpis z rejstříku trestů
- řiď.průkaz B a aktivní řidič

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
- zázemí stabilní firmy
- možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E
- služební vozidlo, notebook a telefon
- mzdové ohodnocení 20 500 Kč + odměna za činnost 0 - 8 000 Kč (dle kvalifikace, zkušeností a výsledků)
Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem
- telefonicky Po - Pá od 8.00 - 14.00 hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: OKO 69, s.r.o.
  • Termin: 5.1.2021
  • Místo: Ústecký kraj, Litoměřice
  • Plat: od 20500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 10.3.2021