ekonom/účetní v sociálních službách

Armáda spásy v České republice, z.s. Jihomoravský kraj, Brno-město
Zkrácený úvazek

15000 Kč

Detail pracovní pozice

Požadujeme:
zralou osobnost, organizační a komunikační dovednosti, výbornou znalost práce na PC, čistý trestní rejstřík, respektování křesťanských principů práce Armády spásy, min. středoškolské vzdělání s maturitou a praxí v oboru (VŠ výhodou), výborné znalosti v ekonomice, účetnictví a administraci (v nestátní neziskové organizaci výhodou - žádosti o dotace, vyúčtování dotací, průběžné zprávy, práce s rozpočty, kontrola hospodaření apod.).

Náplň práce:
Ekonomické, účetní a administrativní operace v součinnosti s ředitelem organizační jednotky, oblastním ekonomem a účetní

Pracoviště:
Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 25, Brno

Nástupní mzda:
15.000,- Kč, stravenky dle počtu odpracovaných směn, 5 týdnů dovolené, po 12 měsících další příplatky dle jednotlivých splněných kritérií.

Pracovní podmínky:
Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, úvazek 0,5 (18,75hod. týdně)

Předpokládaný nástup:
01.03.2021 nebo dříve dle domluvy

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte elektronicky na adresu ivan.borek@armadaspasy.cz

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení: 10.02.2021

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který proběhne v Centru sociálních služeb Josefa Korbela na Mlýnské 25, 602 00 Brno v I. pol. února 2021.

Pro bližší informace nebo dotazy k náplni práce účetní v sociálních službách prosím zašlete na e-mail: ivan.borek@armadaspasy.cz

(Zasláním údajů o své osobě souhlasíte s jejich uchováním po dobu trvání výběrového řízení. Poté budou skartovány.)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Armáda spásy v České republice, z.s.
  • Termin: 1.3.2021
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-město
  • Plat: od 15000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 15.2.2021