Výkonný asistent/výkonná asistentka

Stav-idea s.r.o. Ústecký kraj, Teplice
Plný úvazek

30000 — 35000 Kč

Jsme mladá a perspektivní stavební firma, která své služby staví na dlouholetých zkušenostech z oblasti stavebnictví a dále je propojuje s moderními technologiemi. Od září 2020 se naše firma podílí na projektu TV Prima - FACHMANI, kde její majitel působí jako odborný garant pro oblast digitalizace a realizace stavby. Dále se stavební firma zaměřuje na stavební práce malého i velkého rozsahu, kterými jsou: hrubé stavby, bytové domy, administrativní budovy.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Zodpovědnost za harmonogram firmy a dodržování časové efektivity
- Administrativní podpora kanceláře
- E-mailová a telefonická komunikace s firemními partnery a klienty
- Komunikace s úřady a zajišťování veškeré agendy s tím spojené
- Spolupráce s účetním oddělením
- Příprava podkladů pro fakturaci a kontrola faktur
- Příprava podkladů pro vedení firmy
- Dohled nad dodržováním termínů zakázek, nabídek, splatnosti faktur
- Aktivní podpora vedení firmy
- pochůzky
POŽADAVKY:
- Vynikající znalost psané i mluvené češtiny
- Dobrá znalost práce s PC, MS Office
- Uživatelská práce na internetu
- Samostatnost, spolehlivost, flexibilita, odolnost vůči stresu, rozhodnost
- Komunikační a organizační schopnosti
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- Výhodou je psaní všemi deseti
- Praxe v administravě podmínkou
CO NABÍZÍME:
- Přátelský tým, kde funguje spolupráce a vzájemná podpora
- Prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů
- Možnost osobního růstu
- Firemní telefon, notebook
- 4 týdny dovolené, 4 dny sick days
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
V případě zájmu zašlete životopis e-mailem, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Stav-idea s.r.o.
  • Termin: 8.1.2021
  • Místo: Ústecký kraj, Teplice
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 7.3.2021