PEER KONZULTANTI

Charita Frýdek - Místek Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek
Plný úvazek

10000 Kč

Detail pracovní pozice

A11 z:8/1/2021
Náplň práce:
- podílí se na terénní i ambulantní práci, individuální i skupinové, podporuje svépomocné skupiny
- pomáhá navazovat důvěru prostřednictvím sdílení svého příběhu
- podílí se na tvorbě krizových plánů a individuálním plánování
- práci zaměřuje na zotavení, silné stránky a přání klienta
- podílí se na vedení dokumentace klientů služby
- podílí se na osvětě a destigmatizaci
- účastní se porad týmu, podílí se na hodnocení služby a tvorbě/ aktualizaci dokumentů.
Požadujeme
minimální předpoklady:
- základní vzdělání
- základní kurz pro peer konzultanty v péči o duševní zdraví
- znalost práce s PC
- vlastní zkušenost se závažným duševním onemocněním v posledních deseti letech
- ochota mluvit o své zkušenosti v oblasti duševního zdraví
- schopnost zacházet se svým zdravotním stavem v případě jeho zhoršení i při udržení stability
- spolehlivost
- schopnost samostatné práce i spolupráce
- komunikační schopnosti a dovednosti (aktivní naslouchání, schopnost vést rozhovor, zpětná vazba)
- empatii, trpělivost a zodpovědnost
- příjemné vystupování.
doporučené předpoklady:
- ochota se vzdělávat
- flexibilita a dochvilnost.
Nabízíme
- projektové finanční ohodnocení: 0,5 úvazku, 10.000,- Kč
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
- příjemné pracovní prostředí
- pracovní smlouvu na rok
- nástup leden/únor 2021.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem mohou zájemci zasílat do 31. 1. 2021 poštou na adresu Charita Frýdek-Místek, F. Čejky 450, 738 01 Frýdek-Místek nebo elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Charita Frýdek - Místek
  • Termin: 8.1.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek
  • Plat: od 10000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 10.3.2021