SVÁŘEČ AŽ 240,-/HOD.

Markmont, s.r.o. Plzeňský kraj, Plzeň-město
Plný úvazek

96 — 240 Kč

Pro významný podnik v Dýšiné u Plzně přijmeme zaměstnance na pozici SVÁŘEČE CO2/ ZÁMEČNÍK

NÁPLŇ PRÁCE:
Svařování komponentů pro stavební stroje, ramena jeřábů, podvozky.
svařování kovů, úprava a sestavování částí dílů, kompletace dle technických výkresů

POŽADUJEME:
- Praxi ve strojírenství, se svařováním metodou Co2 (Ultrazvuková kontrola svárů)
- Praxi na svařování materiálech tl. nad 10 mm
- Orientaci v technické dokumentaci
- Průkaz svářeče (EN 135 BW/FW )
- Ochotu pracovat na turnusové směny
- Samostatnost

NABÍZÍME:
- Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku na HPP
- Možnost záloh
- Možnost ubytování
- Možnost přesčasů
- Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce (Dýšina)
Hodinová mzda:
na HPP až 260 Kč / hodinu
+ a příspěvek na ubytování
V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na email : plzen@markmont.eu
Poděbradova 1, Plzeň – V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Markmont, s.r.o.
  • Termin: 18.1.2021
  • Místo: Plzeňský kraj, Plzeň-město
  • Plat: od 96 Kč
  • Počet volných míst: 5
  • Datum ukončení: 3.3.2021