Pracovníci v sociálních službách - základní výchovná nepedagogická činnost

Charita Frýdek - Místek Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek
Plný úvazek

21000 — 22000 Kč

Detail pracovní pozice

A11 z:21/12/2020
Náplň práce:
- kontaktní přímá práce (navazování kontaktů, jednání se zájemcem o službu, vedení rozhovorů, řešení aktuálních problémů a situací na klubu, realizace programů) - od 13 do 17 hod. během školního roku, o prázdninách 9-14 hod.
- evidence záznamů o přímé práci s klienty
- aktivní podílení se na aktualizaci metodiky a zkvalitňování služby.
Požadujeme:
minimálně
- odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb.
- předložení výpisu z RT
- věk minimálně 21 let
- komunikační schopnosti a dovednosti - adekvátně věku klientů
- empatie, otevřenost pro různé úhly pohledu
- schopnost vybudovat si přirozenou autoritu pro klienty
- flexibilita - umět pohotově reagovat na situace
- samostatnost i týmová spolupráce
- schopnost reflexe vlastní práce.
doporučeně
- kurz komunikace s dětským a mladistvým klientem, motivační rozhovory
- zkušenosti z práce s dětmi
- řidičský průkaz skupiny B
- zájem na průběžném osobnostním rozvoji
- kreativita a potřebné dovednosti v realizaci programů, akcí a aktivit pro klienty.
Nabízíme:
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 21 tis. - 22 tis.
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/
- pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení
- možnost seberealizace
- předpokládaný nástup únor, březen 2021.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 17. 1. 2021 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Charita Frýdek - Místek
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek
  • Plat: od 21000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 25.2.2021