Seřizovač - operátor lisu

PWO Czech Republic a.s. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

140 — 150 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
Zodpovídá za výkon, kvalitu, provoz, seřízení a správné nastavení lisu
Provádí záznam do výrobní dokumentace - elektronické
Provádí drobné opravy nástrojů pod lisem
Práce s měřidly
Požadavky:
Střední odborné vzdělání - technického zaměření - není podmínkou
Praxe na transferových, hydraulických, postupových lisech - výhodou
Manuální zručnost, schopnost logického a technického myšlení
Ochota pracovat ve směnném provozu, loajalita k zaměstnavateli
Znalost práce na PC
Flexibilita, organizační schopnosti
Týmová spolupráce
Znalost čtení technických výkresů - výhodou
Zaměstnanecké výhody: zdravotní dovolená navíc (až 3 dny v jednom kalendářním roce)
pět dní dovolené navíc, příspěvek na dopravu po zkušební době (spoluúčast zaměstnance ve výši 500,-Kč /měsíc), příspěvek na doplňkové penzijní spoření ve výši 3% z hrubé měsíční mzdy po 1. roce ve společnosti, firemní vzdělávání, příspěvky na jazykové kurzy, příspěvek na stravování ve výši 55%, příspěvek k životnímu jubileu, stabilizační odměna při odpracování 5ti let ve firmě ve výši 5.000,- Kč ve formě poukazu na rekreační nebo léčebný pobyt, stabilizační odměna při odpracování 10 ti. 15ti a 20 ti let ve firmě ve výši 10.000,- Kč ve formě poukazu na rekreační nebo léčebný pobyt, kulturní, společenské, sportovní akce, poskytování firemních půjček, úhrada na očkování proti chřipce, benefitní karta
Možnost prosloužení doby určité.
První kontakt: emailem popř. tel. (8-15 h.)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: PWO Czech Republic a.s.
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 140 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 25.2.2021