UKLÍZEČ -KA - vyhrazeno pro ČID

JASPA Servis s.r.o. Moravskoslezský kraj, Opava
Dohoda o provedení práce

91 Kč

*KO: Tomanová Jolana, tel.: 723 446 851 - volejte pouze PO - PÁ 8:00 - 14:00 hod., e-mail: stredisko100@jaspa.cz.

Místo je zřízeno pro OZP/ČID. Pečlivost, pracovitost
Prac. doba pouze ranní Po - Pá 9:00 - 12:00 hod., pracoviště Opava, prac. úvazek 15 hodin/týden, nástup dle dohody.
Náplň práce: úklid administrativní budovy včetně sociálních zařízení.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: JASPA Servis s.r.o.
  • Termin: 4.1.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Opava
  • Plat: od 91 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 25.2.2021