POMOCNÝ PERSONÁL (zástup za nemocenskou) (HPP, DPP, DPČ)

Armáda spásy v České republice, z.s. Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek
Plný úvazekDohoda o provedení práceDohoda o pracovní činnosti

15400 Kč

Detail pracovní pozice

A16 z:21/12/2020 (HPP, DPP, DPČ)
Náplň práce:
- pomocné práce v kuchyni, úklid.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- samostatnost, důslednost, schopnost spolupráce v týmu, flexibilitu.
Nabízíme:
- plný pracovní úvazek na 37,75 hodin týdně (včetně so a ne), možnost i na zkrácený úvazek nebo DPP, jedná se o zástup za nemocenské, vhodné i pro studenty starší 18 let.
- nástupní hrubou mzda 15 400 Kč (plus příplatky soboty a neděle, svátky)
- práci v mezinárodní křesťanské organizaci.
- zaměstnanecké výhody (zaměstnanecké stravenky mimo DPP).
Předpokládaný termín nástupu:
- 1.1.2021 nebo dle dohody.
Místo výkonu práce:
- armáda Spásy, Domov Přístav Frýdek - Místek, Míru 1313, 738 01 Frýdek - Místek.
Postup pro zájemce:
- zájemci zasílejte strukturovaný životopis na e-mail pavel.labuda@armadaspasy.cz
- vybraní uchazeči budou kontaktováni a přizvání k ústnímu pohovoru.
Další informace:
- zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu výběru nového pracovníka. Poté budou materiály skartovány.
Bližší informace u vedoucího provozu Pavla Labudy, tel.:773 770 337

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Armáda spásy v České republice, z.s.
  • Termin: 21.12.2020
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek
  • Plat: od 15400 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 25.2.2021