Plánovač výroby

METAL TRADE COMAX, a.s. Středočeský kraj, Kladno
Plný úvazek

30000 Kč

Detail pracovní pozice

Požadujeme:
SŠ vzdělání technického směru zakončené maturitou
Dobrá uživatelská znalost práce s PC
Logické a analytické myšlení
Spolehlivost, ochota pracovat, pečlivost.
Zkušenosti s plánováním výroby výhodou

Pracovní náplň:

Zavedení zakázek do informačního systému.
Vytváření plánu výroby
Optimalizace výroby
Zodpovědnost za dodržování termínů
Úzká spolupráce s ostatními odděleními

Nabízíme:

Perspektivní práci v moderních závodech naší velké úspěšné společnosti
Nástupní mzda 30 000 Kč
Náborový příspěvek 3 000 Kč, 5 týdnů dovolené, 13. plat, prémie
Roční příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 Kč
Výhodný telefonní tarif i pro Vaši rodinu
Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
Finanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení)
Chutná domácí kuchyně
Sportovní permanentka
Firemní společenské akce

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: METAL TRADE COMAX, a.s.
  • Termin: 4.1.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Kladno
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 22.2.2021