Manažer/ka kvality

BRANO a.s. Středočeský kraj, Rakovník
Plný úvazek

35000 — 40000 Kč

Co vás čeká: komunikace se zákazníky, plánování a řízení vnitřních auditů v rámci firmy, provádění pravidelných auditů, příprava na klientské audity a reklamační řízení, odpovědnost za metrologii ve společnosti, sledování strategických cílů v oblasti kvality, organizace a koordinace celého oddělení kvality ve společnosti, organizace a řízení procesů kvality ve společnosti, zodpovědnost za kontrolu dodržování postupů dle VDA a ISO, koordinace a spolupráce se všemi zákazníky v oblasti kvality, zodpovědnost za jednání se zákazníky, zodpovědnost za kontrolu implementace nápravných opatření.
Požadujeme: odolnost vůči stresu, schopnost práce v týmu, flexibilitu, loajalitu, organizační a řídící schopnosti, zodpovědnost, důslednost, znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost norem ISO 9001 a IATF 16949, znalost SPC, FMEA, PPAP, APQP, 8D Report, Pareto 5 Whay, praxi v automobilovém průmyslu na obdobné pozici.
Nabízíme: penzijní připojištění, životní připojištění, dotované závodní stravování, dovolenou navíc.
Pracovní doba od 7:30 do 16:00 hod.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně nebo tel. 737685023 (7:30-12:00 hod. - 12:30-16:30 hod.) nebo e-mailem katerina.hokeova@brano.eu

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BRANO a.s.
  • Termin: 16.12.2020
  • Místo: Středočeský kraj, Rakovník
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 22.2.2021