MISTR DÍLNY VE STROJÍRENSKÉ VÝROBĚ

KOVONA a.s. ,
Plný úvazek

38000 — 45000 Kč

Požadujeme: SŠ vzdělání technického nebo strojírenského zaměření, praxi na obdobné pozici, znalost technologií práce s plechem, orientaci ve výkresové dokumentaci, dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost IS SAP-výhodou, organizační a řídící schopnosti, samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost, odolnost vůči stresu.

Náplň práce: organizování práce zaměstnanců svěřeného úseku, schvalování a koordinace jednotlivých zakázek, zabezpečování plynulého chodu dílny, pracování s podnikovým informačním systémem, zajištění kontroly kvality.

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, smlouvu na dobu neurčitou, závodní stravování se zajímavým příspěvkem, příspěvky na penzijní a životní připojištění, kulturu a volnočasové aktivity, zázemí stabilní, více jak 100-leté ČESKÉ firmy, bez vlivu automotive, vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu, sick days, placená volna nad rámec zákonného nároku, příspěvky na dovolenou, tábory dětí, volnočasové aktivity apod.....Pracovní poměr na dobu neurčitou po 1 roce zaučení.

Kontaktovat nás můžete v pracovní dny telefonicky 7:00 - 15:00 hod. nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KOVONA a.s.
  • Termin: 1.1.2021
  • Místo: ,
  • Plat: od 38000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.3.2021